trečiadienis, gruodžio 14, 2005

2005 12 18,23,30 Prienų "Žiburio" gimnazijos Krikščioniškojo teatro studijos premjera

Prienų „Žiburio“ gimnazijos Krikščioniškojo teatro studija

PREMJERA

VANDENS AŠ NEGERIU
/pagal A. Škėmos dramą „Kalėdų vaizdelis“/

/režisierius – kun. Rytis Baltrušaitis/
Vaidina – Arūnas Kapočius, Živilė Ablačinskaitė, Kęstutis Plauška, Vita Jurkevičiūtė,
Daiva Kvedaravičiūtė, Lina Džiaugytė, Mantas Klimas ir Eglė Mordasaitė

Š. m. gruodžio 18, 23 ir 30 dienomis 19 valandą
Prienų „Žiburio“ gimnazijoje
Ilgoji salė

Tikriausiai dauguma mūsų teatro lankytojų prisimena 2001 metais pastatytą spektaklį pagal šią A. Škėmos dramą „Kalėdų vaizdelis“. Tai buvo pirmasis spektaklis, kuris ir pagimdė krikšioniškąją teatro studiją. Spektaklis tuo metu sužavėjo daugelį ir buvo suvaidintas apie dvidešimt kartų įvairiuose Lietuvos miestuose, miesteliuose ir kaimuose.
Tikrai nemanėme, kad jis dar kartą išvys teatrinės rampos šviesą. Tačiau daugelio žiurovų skatinami ir raginami, kviečiame jus į naują šio spektaklio pastatymą. Koks jis? Tikrai visai kitoks nei pirmasis. Dabartinis spektaklis yra dviejų dalių, o ir vaidina jame daug naujų aktorių, tarp kurių žinoma yra ir mūsų teatro veteranai – Arūnas Kapočius, Živilė Ablačinskaitė ir Kęstutis Plauška.
Pasitelkiant jau matytus ir naujus simbolius, sceninius judesius, nuotaikų ir emocijų žvilgsno aspektus, kuriama erdvė gimimui. Tai nėra kalėdinis spektaklis, nes žmogus ieško savųjų dienų prasmės, kenčia dėl meilės ir išdavystės, kankinasi dėl neteisingų sprendimų ir tiesiog kaunasi dėl šviesiosios vilties, ne tik prieš Kalėdas. Tai viso gyvenimo uždavinys ir tikslas.
Žinoma, spektaklis psichologiškai labai įtemptas ir aštrus, bet jame daug tikro ir tyro švelnumo bei meilės pliūpsnių. Artimoje rūsio erdvėje tiesiog neįmanoma nevaidinti drauge. Žiurovas pakerėtas aktorių artumo net nejučiomis pradeda... Ką? Žvelgti į savo gyvenimą ir tikėjimą....

Palaimingo Jums laiko mūsų teatre

Bilieto kaina – 5 litai. Bilietų rezervavimas sms pranešimu – (8-623) 01 512
www.teatriukas.puslapiai.lt

1 komentaras:

  1. Anonimiškasgruodžio 20, 2005

    Obas...nemaniau kad ir daugiau kur yra rasome apie mus...jega, saunu.. :)

    AtsakytiPanaikinti